MATSALSGRUPP, 6 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Vitmålat. Runt matbord med iläggsskiva. Fleuroner och kannelerade ben. L 115-255, b 114, h 76. 4 stolar med stoppad rygg och sits, kannelerade ben. Skåp med uppsvängt krön, två dörrpar med refflor. L 117, b 45, h 182. Nycklar.

Smärre slitage och repor.

Lähtöhinta
4 500 SEK