28351
BYRÅ, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt.
ByrÅ, louis xvi-stil, 1900-talets mitt.

Raka sidor, lätt svängda ben, två lådor och intarsia i form av blmostergrupp. Skiva av kolmårdsmarmor. L 80, b 44, h 75. Nyckel finns.

Ställvis hårt slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK