GLASSERVIS, 67 delar, Reijmyre, 1900-talets andra hälft.

Etsad dekor. 17 vinglas, 8+6 glögg, 12 cognacskupor, 12 whiskyglas, 12 selter,

Slitage, nagg, repor.

Lähtöhinta
2 600 SEK