KNIVAR, 6+2, silver, bla GAB, Stockholm, 1900-talets första hälft.

6 Matknivar Svensk Rund och 2 Bordsknivar Gammaldansk. L 18 resp 24.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK