GALLERIMATTA. Flossa sign. och dat, KEAE 1939, ca 392x142.

Melerad gul/beige botten, blommotiv. Bred stiliserad huvudbård i brunt, blått, gult, beige och grönt.

Slitage, smutsig, ställvis skadade/saknade fransar.

Lähtöhinta
3 000 SEK