MATGRUPP, 5 delar, Adrian Heath, France & Son, 1900-talets fjärde kvartal

Ask. Fyra stolar med brunt konstläder. Bord med två uppfällbara skivor á 28. L 170, b 90, h 68.

Bruksslitage. Ställvis med skav på sits och rygg. Ett bakstycketyg med reva. Bordsskiva med mindre skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK