SOPPSLEV, silver, Thomas Lekberg, Vadstena 1793-1817.

Oval skål. Svarvat träskaft. L 42.

Skål med bristning. Slitage. Några repor och bucklor. Träskaft med slitet ytskikt.

Lähtöhinta
1 000 SEK