HÖRNKONSOLBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Bronserat med svängd grå marmorskiva. Dekor av blommor och voluter, svängt ben. L 76, b 58, h 88.

Skador. Skivan med naggar.

Lähtöhinta
3 000 SEK