Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
285452

KARAFFER med PROPP, 2 st, glas. Odelberg.

Sfäriska på indragen kvadratisk fot. Toppig propp. Rutdekor med stjärnor. H 33 resp 37.

Kantnagg. Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK