Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

SKÅLAR, 2 st, fajans. Stig Lindberg, Gustavsberg. 1950-tal.

Bladformad med randdekor i grönt och turkost. Fajansmålare Sigrid Richter. H 8,5-14.

Obetydliga repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK