PAPPERSKORG, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn, 1900-talets mitt-andra hälft.

Cylinderformad, grönlackerad, perforerad fyrpassform, mässingskant. H 40.

Slitage. Anlöpningar. Färgbortfall.

Lähtöhinta
1 800 SEK