LEKSAKSBILAR, 3st, Schuco, Tyskland, bla 1950-tal.

Oldtimer, Mercer, typ 35J/1913, modell 1225, l 18,5, nyckel och delar av originalkartong medföljer. Micro Racer, Mercedes 190 SL, modell 1044, röd/vit, l 10, nyckel medföljer. Patent Ingenico, modell 5311, beige, l 22,5, eldriven. Extra nyckel medföljer. Nyckel finns.

Ej funktionstestade. Micro Racer och Patent Ingenico med slitage och skador. Den senare utan handreglage. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK