TOALETTBORD, "Birgitta", Carl Malmsten, Bodafors, 1900-talets mitt.

Fanerad med teak. Svängd skiva med 3 lådor. L 86. B 48. H 121. Nyckel finns.

Repor. Mindre brännmärke på skiva. 1 lås defekt. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK