FÅTÖLJER, ett par samt SOFFBORD, "Falcon", Sigurd Resell, Vatne Möbler, Norge, 1900-talets fjärde kvartal.

Mörkbetsad böjträstomme. Sits med smärting och läder. Bord med rökfärgad glasskiva. Diam 90, h 48.

Bruksslitage och repor. Klädsel med fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK