Lasi Muut
28649
SKÅL MED LOCK, glas, möjligen Böhmen, 1900-tal.
SkÅl med lock, glas, möjligen böhmen, 1900-tal.

Rikt slipad dekor av stjärnor mm. Slipad lockknopp. H 23.

Smärre slitage med repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
700 SEK