GONG GONG, 2nd cavalry division Ypres 1915.

Ställ av ek, skurna kolonner, urnformade dekorelement. Gong gong i mässing(omgjord granathylsa). Krön med plakett märkt "Sanitary Section 2nd Cavalry Divions Ypres May 24th 1915". H 47.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK