MÅNSKENSAMPEL, sent 1800-tal.

MÅNSKENSAMPEL, sent 1800-tal.

Upphängning av mässing, kupa av rosatonat glas. Handmålad dekor av blommor och fåglar. H exkl kedjor 44.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK