TOALETTSPEGEL MED BORD, nyrenässans, sent 1800-tal.

Fanerad med valnöt och andra träslag. Vippbar spegel med lampetter av mässing. Bord med sarglåda.Höj- och sänkbart. Fyrdelad fot. L 45. B 34. H 170.

Renoverat. Slitage. Slagmärken. Repor.

Lähtöhinta
1 200 SEK