Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, metall och gummi, "Cafe", Pelikan för Fritz Hansen, 1987.

Rödlackerad rörstomme i stål, bord med skiva i borstad aluminium, l 70 b 59 h 72, 4 stolar sits och rygg klädda i grått gummi. Etikettmärkta.

Slitage. Mindre anlöpningar. Skador på gummidetaljer-

Lähtöhinta
3 000 SEK