Philippe Starck

(Ranska, Syntymävuosi 1949)
Philippe Starck
(Ranska, Syntymävuosi 1949)

RADIOAPPARATER, 2 st, "Moa Moa" samt "LaLaLa", Philippe Starck, Telefunken, 1990-tal.

"Moa Moa", bakelit. Tillverkad i 8 000 exemplar, detta är nummer 257. Med manual och i originalkartong. L 24.

"LaLaLa", bakelit. Tillverkad i 7 000 exemplar, detta är nummer 1212. Med manual och i originalkartong. L 27.

Obetydligt slitage, ej funktionstestade.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet