SAMLING SILVERFÖREMÅL, 3 del.

SAMLING SILVERFÖREMÅL, 3 del.

Vas, vriden dekor, Tapio Wirkkala, Kultakeskus Tavastehus (bottenfyllning). Ljusstakar 1 par (1 med bottenfyllning). H 15-19.

Bucklor samt repor.

Lähtöhinta
1 000 SEK