28713
SKÅL PÅ FOT, empirestil, möjligen Frankrike, 1800-talets senare hälft.
SkÅl pÅ fot, empirestil, möjligen frankrike, 1800-talets senare hälft.

Tripodformad metallfot fabeldjur, skål med handmålad dekor av bladgirlander. H 21, diam 26.

Smärre slitage och mindre spricka vid skålens fäste.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK