GLASSERVISDELAR, 25 st, Sverige 1900-tal.

Rutslipad dekor. Variant av modell: Helga. 8 vinglas, 5 sherryglas, 8 likörglas. 4 snapsglas.H 12-18.

Slitage och flertal nagg.

Lähtöhinta
400 SEK