MATSALSGRUPP, 5 delar, Gijs Bakker, Castelijn. 1900-talets slut.

Ek. Rektangulär bordsskiva, stapelbara stolar. Bordets mått: 120x120, h 73.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
8 000 SEK