Korut
288866

RING, silver, otydliga svenska stämplar, med röd och gröna stenar.

Genombruten dekor av bladverk. Sannolikt 1943. Ringstrlk 17/52. Rester av förgyllning.

Stenar med repor.

Lähtöhinta
1 000 SEK