STOP, silver, CG Hallberg, Stockholm 1956. Vikt ca 572 g.

Cylindriskt. Delvis förgyllt. Dekor av lagerblad. Kulfötter. I locket medalj av Gustaf V. H 17.

Graverad inskription på sidan. Några repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK