Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

STEIFF HUND PÅ HJUL, 1910-20-tal.

Ljus plysch. Knapp i vänster öra. L ca 40, h 35.

Bruksslitage. Ett öra saknas. Kraftig slitage på pälsen.

Lähtöhinta
1 500 SEK