HALLBYRÅ samt SPEGEL, 1950/60-tal.

Teak. Rak spegel med träkant. H 125. Byrå med två lådor. Snedställda svärtade ben. L 50, B 30, H 59.

Repor. Smärre fuktfläckar. Byrå med nötmärken.

Lähtöhinta
2 000 SEK