BOKMÄRKEN samt KLIPPDOCKOR, ca 60 ark resp ca 40 ark, papp, blandade nationaliteter, 1930-40-tal.

Bokmärken av blandade motiv av båtar, änglar, seriefigurer och husdjur. Obrutna. Arken 20x15-23x33. Klippdockor med motiv av indianer, cowboys, tåg samt friluftsscener, i häften. Arkens storlek ca 33x49.

Smärre slitage. Smärre veck. Några av båtarna har lossnat.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?