SEXTANT, 1900-talets första hälft.

Trä samt metall, h 28. I trälåda, l 30, b 28.

Slitage, ärgad, sprickor. Lösa delar medföljer, möjligen saknas delar. Låda med skador, fläckar.

Lähtöhinta
1 200 SEK