Tommaso Cimini

(Italia, ?-1997)
Tommaso Cimini
(Italia, ?-1997)

GOLVLAMPA, "Daphine Terra", Tommaso Cimini, Lumina, Italien, formgiven 1970-talets slut.

Svartlackerad, böjbar arm, vridbar vid bas 360 grader, gjutjärnsfot, märkt. H ca143.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS