SKRIVBORD MED STOL, Mauser, Tyskland, 1930/40-tal.

Lackerad plåt samt kromad metall. Lådor samt hurtsar med jalusidörrar som döljer hyllor. L 153, b 77, h 77.

Slitage, repor, buklor, kantavlslag, skador. Kantband saknas delvis. Färgbortfall, rostangrepp. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
8 000 SEK