LAMPOR, 3 st, mässing, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn.

Taklampa med tre böjda ljusarmar. H 39. Lampett med två böjda ljusarmar. H 16. Taklampa med runt fäste och tre svängda ljusarmar. H 21.

Slitage. Repor. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
2 500 SEK