SPEGEL med BYRÅ. Erik Höglund. 1960/70-tal.

Bemålat i blått och grönt. Spegel, H 112, B 62. Byrå med en låda. H 45, L 77.

Slitage. Mindre torrsprickor.

Lähtöhinta
3 000 SEK