FIGURIN, porslin, art deco, Rudolstadt Volkstedt, 1900-talets första hälft, stämplad undertill.

Kvinna med boll och ryska vinterhundar. Längd 49, höjd 33.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK