KONSOLBORD, gustaviansk provinsarbete, 1800-talets första hälft.

Benvitt med bronserade dekor. L 87, b 43, h 73.

Slitage, senare bemålning, färgbortfall, sprickor, renoverat och kompletterat,

Lähtöhinta
6 000 SEK