SKÅLAR, 3 st, silver, bl a A.G. Dufva, Stockholm 1909. Tot vikt ca 485 g.

Skålar, ett par, invändig förgyllda, relief dekor av bl a girlander, A.G. Dufva, Stockholm 1909. Skål, silver, KG Markströms Guldsmeds AB, Uppsala 1932. H 6-9.

Gravyr. Slitage. Repor.

Lähtöhinta
2 500 SEK