SKÄNK, möjligen England, 1800-talets andra hälft.

Mahogny. Två lådor i i fronten. Parställda dörrar. Mässingsdekor. L 108, B 48, H 102.

Bruksslitage. Smärre fanerskador. Märken och repor. Hylla saknas. Ena kortsidan solblekt. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
4 000 SEK