SOFFA, "Lilla sällskapet", Carl Malmsten, 1900-talets mitt.

Björk, fast stoppad blå klädsel. L 140. Ej märkt.

Slitage. Repor. Senare klädsel. Möjl senare tapetserararbete.

Lähtöhinta
2 500 SEK