Tilaa uutiskirjeemme

29381
ETAGÉRE, nyrenässans, sent 1800-tal.
EtagÉre, nyrenässans, sent 1800-tal.

Mahogny. Hjultrissor. Upptill med skiva av carraramarmor, nedtill med vitmålade hyllor. L 47, b 35, h 73.

Smärre slitage, vissa fläckar i skiva.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
600 SEK