ETAGÉRE, nyrenässans, sent 1800-tal.

Mahogny. Hjultrissor. Upptill med skiva av carraramarmor, nedtill med vitmålade hyllor. L 47, b 35, h 73.

Smärre slitage, vissa fläckar i skiva.

Lähtöhinta
600 SEK