Tilaa uutiskirjeemme

29453
KANNA samt URNA, flintgods resp fajans, rokokostil, Gustafsberg resp Gabriel. 1890-tal resp 1940-tal.
Kanna samt urna, flintgods resp fajans, rokokostil, gustafsberg resp gabriel. 1890-tal resp 1940-tal.

"Victoria" Gustafsberg, grön och förgylld dekor, urna med blå dekor. H 29-37.

Kanna med nagg. Urna med glasyrkrackelyrer.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
600 SEK