TVÄTTSERVIS, 4 del, porslin, Rörstrand.

Tidigt 1900-tal. Blåvit glasyr med svanar. Förgylld kantdekor. Bringaren märkt Rörstrand (H 31).

Krackelyr. Oval tvålkopp med nagg. Avlång tvålkopp med tejpmärken.

Lähtöhinta
1 500 SEK