Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

SERVISPORSLIN, 12 del, "Blå Eld", Rörstrand.

Blå glasyr. Omfattande 5 mandelformade fat, 5 manelformade skålar samt 2 tillbringare. Det största fatets L 40. Tillbringarnas H 16 och 24.

Slitage. Smärre repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK