Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

SPEGELBYRÅ, nyrenässans, sent 1800-tal.

Fanerad med valnöt. 3 lådor. Uppsats med vippbar spegel. Ljushållare och beslag av mässing. L 104. B 47. H ca 195.

Fanerskador. Repor. Slagmärken. Slitage. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 500 SEK