HALLMÖBEL, 1900-talets tredje kvartal.

Teak. En låda samt utdragbar skiva. Undertill hylla av flätad ståltråd. L 45, b 33, h 60.

Bruksslitage, skavmärken.

Lähtöhinta
1 500 SEK