Online-teemahuutokaupat
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:

MATSALSBORD, nyrenässans, sent 1800-tal.

Vit målad. Rund, med tre iläggsskivor. Svarvade ben. L 129, B 64+64 (55x3), H 75.

Senare dekor element. Senare bemålning. Slitage. Nött.

Lähtöhinta
3 000 SEK