TOALETTBORD, Bodafors. 1900-talets andra kvartal.

Mahognyfanér. Skiva av råglas. Fyra lådor i sargen. Beslag av mässing. Märkt Bodafors SMF (Svenska Möbelfabrikerna). H 62, L 125, B 43.

Repor. Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK