TANDLÄKARSKÅP, Baisch, 1900-talets första hälft.

Grönlackerad plåt, kromade detaljer samt hyllor i glas. Med hjul, sju lådor samt skåpsdörrar. L 87 B 40 H 119.

Smärre slitage, repor.

Lähtöhinta
5 000 SEK