Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

MATSERVIS, 60 delar, porslin, Rörstrand, 1900-talets mitt.

14 mattallrikar, 13 förrättstallrikar, 12 assietter, 12 djupa tallrikar, 1 såsbåt, 4 uppläggningstallrikar, 4 stekfat. Design Bertil Lundgren och Jacqueline Lynd.

Slitage, repor, nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK